Mike V: Skateboard Party HD Lite

iOS için KayKay Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 244 MB
  • Version 1.23
  • Dil İngilizce
  • Firma Ratrod Studio Inc.
Mike V: Skateboard Party Lite; iOS kullanıcılarına muhteşem bir Kaykay deneyimi yaşatmayı hedefleyen oldukça eğlenceli bir Kaykay oyunudur.

Mike V: Skateboard Party Lite; iOS kullanıcılarına muhteşem bir Kaykay deneyimi yaşatmayı hedefleyen oldukça eğlenceli bir Kaykay oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan oyunda dilerseniz başarılarınızı arttırmak için kaykaycınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca kıyafet, ayakkabı, kaykay, tekerlekler ve rulmanlar gibi bir çok aracınızı kolayca özelleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni ürünlerin kilidini açabilmeniz için 25 yılı başarılarını tamamlamanız gerekiyor. Sevdiğiniz kaykaycınızın özelliklerini yükselterek daha iyi performans sağlayabilirsiniz.

Oyunda bulunan 8 farklı karakterden dilediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Ayrıca oyunda bulunan 40'ın üzerinde benzersiz oyun hileleri ve yüzlerce kombinasyon sizleri bekliyor.

Oldukça kolay kontrol mekanizmasına sahip oyunda dilerseniz kontrolleri de özelleştirme şansına sahipsiniz. Bu sayede oyunu daha çok zevk alarak oynayabilirsiniz.

Gerçekçi bir kaykay deneyimi için Mike V: Skateboard Party Lite oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Mike V: Skateboard Party HD Lite indir